Čistění nerezového povrchu výtahových kabin je pro Vás problém?

Máme profesionální řešení:

Nano-technologie nerezový povrch dokonale vyčistí a na 2-4 roky jej pokryje neviditelnou ochrannou nanovrstvou, kterou budete snadno průběžně čistit jen obyčejnou vodou. Stop otiskům prstů!

 

 

ČISTĚNÍ NEREZU A APLIKACE OCHRANNÉ NANO-IMPREGNACE

Nano-impregnaci veškerých nerezových a skleněných součástí výtahu stačí provádět jen jednou za několik let. Účinek ochrany nerezu vydrží nejméně dva roky. Tuto službu zajišťuje v ČR společnost NANO SERVICE s.r.o., která je generálním zástupcem německého  výrobce kompletního sortimentu špičkových nano-prostředků pro ochranu povrchů Nanotechnology Solutions Percenta.

Technici NANO SERVICE s.r.o. navrací znečistěným nerezovým plochám jejich původní dokonalý vzhled s pomocí účinných a ekologicky nezávadných speciálních čističů. Na precizně vyčištěný nerez je techniky následně nanesena neviditelná ochranná nano-vrstva. Ošetřený povrch je po aplikaci třeba ponechat v klidu zcela vyschnout.

SNADNÉ PRŮBĚŽNÉ UDRŽOVÁNÍ ČISTOTY NEREZOVÉHO POVRCHU

Nerezový povrch lze po ošetření nano-impregnací po dva až čtyři roky bez námahy udržovat v dokonale čistém stavu, neboť průběžné čištění zabere pouhou čtvrtinu původního pracovního času a k dosažení dokonalé čistoty není třeba používat žádné chemické úklidové prostředky. Postačí pouze obyčejná voda. Na ochranné nano-vrstvě se nedrží ani bakterie a povrch je zdravotně nezávadný.

Současně s ošetřením nerezu lze případně podle požadavků zákazníka opatřit ochrannou nano-impregnaci též veškeré skleněné plochy a zrcadla, které tak rovněž získají zvýšenou odolnost proti otiskům prstů a ulpívání organických nečistot. Hlavním efektem nano-ochrany skleněných povrchů je schopnost velmi snadného průběžného čištění s užitím pouhé obyčejné vody.

                                             CHCI SI OBJEDNAT

KOMPLEXNÍ SLUŽBU VYČIŠTĚNÍ A APLIKACE NANO-IMPREGNACE

Pefektní výsledky samozřejmě vyžadují správný postup a často i celou škálu materiálů, které má profesionální technik k dispozici.
Chcete opravdu čistou kabinu výtahu?
Zajímá vás dlouhodobá ochrana?
Pro bližší informace a objednání kompletní služby „vyčištění a aplikace nano-impregnace“, nejen nerezu, ale i pro další povrchy, nebo konzultace na místě, nás neváhejte kontaktovat.